دانلود آخرین آپدیت TPO (نرم افزار شبیه‌ساز تافل iBT) برای ویندوز، مک، اندروید، آیفون، آیپد
امتیاز: 4.9 از 17 رای

آخرین آپدیت: TPO 1-54. یکی از مهمترین منابع نمونه سوال برای هر آزمون استانداردی، نمونه سوالات آزمونهای گذشته است. اما در تافل دسترسی مستقیم به نمونه سوالات وجود ندارد. نزدیکترین مشابه سوالات آزمونهای تافل در نرم افزار TPO جمع آوری شده است که در این مطلب معرفی آن و لینکهای دانلود اخرین ورژن این نرم افزار برای دیوایسهای مختلف قرار داده شده است.

فهرست مطالب
TPO یا TOEFL Practice Online چیست؟
دانلود آخرین ورژن نرم افزار TPO برای دیوایسهای مختلف
طریقه فعالسازی نرم افزار TPO

 TPO یا TOEFL Practice Online چیست؟

TPO وبسایتی رسمی و متعلق به ETS به عنوان متولی برگزار کننده تافل در سراسر دنیا است که شامل تستهای آزمایشی آنلاین برای آزمون تافل اینترنتی (TOEFL iBT) است. این تستها اگر چه دقیقا مشابه آزمونهای برگزار شده قبلی نیستند، اما سوالات عنوان شده در آنها از بین آزمونهای گذشته تافل انتخاب شده است و شامل تمامی بخشهای ریدینگ، لیسنینگ، اسپیکینگ و رایتینگ  طبق فرمت آزمون اصلی هستند. به عبارت دیگر، ترکیب سوالات یک آزمون ممکن است از بین چند  آزمون گذشته انتخاب شده باشد. البته، هزینه شرکت در این تستهای آزمایشی نسبتا بالا (حدود ۴۵ دلار برای هر تست) هست. به همین دلیل، سایت ژان (Zhan) که یک وبسایت چینی فعال در زمینه تافل است، تستهای آن را کپی کرده و در قالب یک نرم افزار به صورت رایگان در اختیار داوطلبان قرار داده است.

 دانلود آخرین ورژن نرم افزار TPO برای دیوایسهای مختلف

شما می‌توانید آخرین ورژن این نرم افزار را مستقیما از وبسایت ژان برای دیوایسهای مختلف دانلود کنید:

در هر قسمت کافی است روی دکمه آبی رنگ (مانند تصویر زیر) مرتبط با دیوایس مورد نظر خود کلیک کنید

 طریقه فعالسازی نرم افزار TPO

برای فعالسازی این نرم افزار نیاز به تایید یک شماره تلفن بین المللی دارید چرا که امکان ارسال پیامک به شماره‌های ایرانی برای این نرم افزار وجود ندارد. اگر شما دسترسی به یک شماره موبایل بین المللی داشته باشید یا دوست یا آشنایی در خارج از کشور که بتواند کد فعالسازی پیامک دریافتی از نرم افزار را برای شما ارسال کند، مشکلی در فعالسازی آن نخواهید داشت. همچنین قابل ذکر است که با یک بار فعالسازی، آپدیتهای بعدی نرم افزار با حجم بسیار کمتر از خود نرم افزار به صورت اتوماتیک قابل انجام است. اما اگر دسترسی به شماره بین المللی ندارید، از طریق نصب نرم افزار زیر یک شماره مجازی رایگان دریافت کرده و به نرم افزار بدهید تا پیامک فعالسازی برای شما ارسال شود. سپس با وارد کردن کد ارسالی در نرم افزار، مراحل فعالسازی تکمیل می‌شود.

اگر در دریافت نرم افزار TextNow یا فعالسازی نرم افزار مشکل داشتید، به آیدی @TOEFL_8_AM در تلگرام پیام دهید.